مجموعه کارگاه تولیدی هاشمی شما را به خرید بهترین محصولات چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده انواع پیش بند چرم صنایع سنگین

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع پیش بندهای چرم صنایع سنگین سایزهای پیش بندهای چرمی صنایع سنگینتماس با ما 

پیش بند چرم صنایع یکی از وسایل محافظتی پرسنل این واحدهای تولیدی می باشد که حتما بایستی استفاده شود. همانطور که می دانید آن چیزی که در صنایع فولاد ،آلومینیوم و صنایع سنگین دیگر  دیده می شود این است که عدم استفاده از پیش بندهای ایمنی چرمی موجب شده است . که خطرات جبران ناپذیری به پرسنل وارد گردد.اکثر پیش بندها به صورت آماده به کار تولید شده است. ولی لازم  است هر نوع پیش بند برحسب شرایط کارکرد پرسنل آماده گردد.شرایط موقعیتی پرسنل هنگام کارکرد و دسترسی آنها همچنین در معرض خطر بودن ناگهانی جزو مواردی است. که در تولید پیش بند چرمی صنایع سنگین بایستی مد نظر قرار گیرد..همواره هنگام نزدیک شدن نیروی کاری به محل خطر امکان پاشش مواد مذاب به سمت و یا کارگرپای کار زیاد خواهد بود.آنچه در صنایع رخ می دهد.

پیش بند چرم صنایع

انواع پیش بندهای چرم صنایع سنگین 

همواره برحسب استفاده در صنایع مختلف و شراط موجود در واحد صنعتی پیش بندهای مختلفی وجود دارد که بر این اساس به دو دسته زیر تقسیم می گردد:

  • پیش بند چرمی ایمنی  این نوع پیش بندها در صنایع جوشکاری آلومینیوم و سیمان و فولاد کاربرد ویژه ای دارد.همواره براده ها و خرده های ناشی از کار جوشکاری و یا مواد مذاب حاصل دیگ های ذوب مواد موجب آسیب دیدگی می شود ..که از این پیش بندها استفاده می شود.
  • پیش بند محافظ مواد شیمیایی نیز یکی از پیش بندهای کاربردی می باشد. که در صنایع شیمیایی که محصولات آن خاصیت خوردگی و خورندگی دارند استفاده می شوند.صنایع تولید مواد شیمیایی بسیار خطرناک می باشند. و همواره پرسنلی که در این صنایع در حال کار می باشند در صورت عدم استفاده از پیش بند احتمال مرگ بالایی را دارند.

پیش بند چرمی صنایع پیش بند چرمی صنایع پیش بند چرمی صنایع

سایزهای پیش بندهای چرمی صنایع سنگین

سایزهای پیش بندها بر حسب شرایط متغیر می باشد ولی همواره بایستی به نوع موقعیت کاری و متحرک بودن وسیله صنعتی و شرایط دمای آن نقطه توجه زیادی کرد .تا بتوان در شرایطی سایز بلند و رشرایطی دیگر سایز را کوتاه انتخاب کرد.

تماس با ما 

جهت تهیه انواع پیش بندهای صنعتی با اندازه های مختلف می توانید با واحد تولیدی ما تماس بگیرید. و سفارش خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است که واحد تولید ما علاوه بر تولید پیش بند چرم صنعتی  کار تولید کیف زنانه چرم دستی مجلسی و انواع کیف زنانه را در سطح انبوه انجام می دهد.لازم به ذکر است فروش عمده پیش بند چرم صنعتی با هماهنگی واحد فروش انجام می شود.

۰۹۱۲۰۵۴۹۳۲۸

۰۹۳۹۸۳۲۹۵۸۱

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی کریمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره اصلی: 09120549328

phone icon شماره ثابت: 02128429416

phone icon شماره دوم موبایل: 09398329581

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karimimehdi984@gmail.com

مجموعه کارگاه تولیدی هاشمی شما را به خرید بهترین محصولات چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *