مجموعه کارگاه تولیدی هاشمی شما را به خرید بهترین محصولات چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پیش بند چرمی صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع پیش بندهاسایزهای پیش بندهای صنعتی تماس با ما 

پیش بند چرمی صنعتی یکی از وسایل محافظتی کارگران و کسانی است که در صنایع سنگین و صنایعی است .که هرلحظه امکان خطر آتش سوزی و سوختگی دارند.آنچه در فولاد و آلومینیوم و صنایع سیمان دیده می شود این است که عدم استفاده از پیش بندهای چرمی موجب شده است . که خطرات جبران ناپذیری به پرسنل وارد گردد.غالب پیش بندها به صورت آماده به کار تولید شده است ولی لازم  است هر نوع پیش بند برحسب شرایط کارکرد پرسنل آماده گردد.شرایطی نظیر موقیعیت کاری و همچنین ارتفاع و یا پستی موقعیت کاری نیز تاثیر گذار است.همواره هنگام نزدیک شدن نیروی کاری به محل خطر امکان پاشش مواد مذاب به سمت و یا کارگر پای کار زیا د خواهد بود.آنچه در صنایع رخ می دهد با توجه به استفاده از همه ی سنسورهای پیشگیری ولی همچنان شاهد اتفاقاتی نظیر سوختگی درجه ۲ و ۳ هستیم.

پیش بند چرم صنعتی

انواع پیش بندها

همواره پیش بند چرمی صنعتی  دارای  انواعی می باشد و با توجه به نوع استفاده در هر صنعتی متفاوت می باشد.لذا تقسیم بندی هایی انجام داده ایم تا هرشخص بر اساس نیاز خود انتخاب را انجام دهد.

  • پیش بند چرمی این نوع پیش بندها در صنایع جوشکاری آلومینیوم و سیمان و فولاد کاربرد ویژه ای دارد.همواره براده ها و خرده های ناشی از کار جوشکاری و یا مواد مذاب حاصل دیگ های ذوب مواد موجب آسیب دیدگی می شود که از این پیش بندها استفاده می شود.
  • پیش بند محافظ مواد شیمیایی نیز یکی از پیش بندهای کاربردی می باشد. که در صنایع شیمیایی که محصولات آن خاصیت خوردگی و خورندگی دارند استفاده می شوندصنایع تولید مواد شیمیایی بسیار خطرناک می باشند و همواره پرسنلی که در این صنایع در حال کار می باشند در صورت عدم استفاده از پیش بند احتمال مرگ بالایی را دارند.

پیش بند چرمی صنعتی پیش بند چرم صنعتی پیش بند چرم صنعتی

سایزهای پیش بندهای صنعتی 

همواره برحسب کاربرد پیش بندهای صنعتی در موقعیتهای مختلف ،تولید آن به صورت عمده انجام می شود.تجهیزات متحرک نظیر نوار نقاله ها و یا صفحات متحرک که مواد مذاب با آن درگیر هستند. مکان هایی هستند که پیش بندهای صنعتی کوتاه کاربرد فراوانی دارد.ولی در مکان هایی نظیر دیگ مذاب و یا نقاطی که کارگر مجبور به توقف طولانی می باشد. بایستی از پیش بندهای بلند همراه پوشش های چرمی استفاده شود.

تماس با ما 

جهت تهیه انواع پیش بندهای صنعتی با اندازه های مختلف می توانید با واحد تولیدی ما تماس بگیرید. و سفارش خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است که واحد تولید ما علاوه بر تولید پیش بند چرم صنعتی  کار تولید کیف زنانه چرم دستی مجلسی و انواع کیف زنانه را در سطح انبوه انجام می دهد.لازم به ذکر است جهت فروش عمده پیش بند چرمی صنعتی حتما با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

۰۹۱۲۰۵۴۹۳۲۸

۰۹۳۹۸۳۲۹۵۸۱

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی کریمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره اصلی: 09120549328

phone icon شماره ثابت: 02128429416

phone icon شماره دوم موبایل: 09398329581

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: karimimehdi984@gmail.com

مجموعه کارگاه تولیدی هاشمی شما را به خرید بهترین محصولات چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *